در صنعت دیجیتال می توانید چه چیزی کسب کنید؟ حقوق در سال ۲۰۱۸

با نیاز مداوم به مهارت ها و حرفه ای های دیجیتال ، مسئله پول یکی از موضوعاتی است که اغلب مطرح می شود.

دیجیتال

با رقابت برای بومیان ماهر دیجیتال داغ تر از همیشه ، چقدر می توانید انتظار کسب درآمد در صنعت دیجیتال را داشته باشید؟

ایرلند

در اینجا در ایرلند ، بسته به تجربه ، موقعیت و موقعیت جغرافیایی ، پرداخت آن متفاوت است.

طبق راهنمای حقوق بازاریابی Morgan McKinley 2017 ، حقوق می تواند از دوبلین ، Cork تا Limerick و همچنین از شغل به شغل دیگر متفاوت باشد.

سئو و Digital

در دوبلین ، یک مدیر سئو می تواند انتظار داشته باشد از بین € ۴،۵k و ۶۶۰ یورو کسب کند. این رقم شروع به € ۴۶۰k در چوب پنبه و ۳۵۵ یورو در لیمریک می رسد. این نوع مقیاس کشویی در سراسر صنعت دیجیتال در ایرلند مشاهده می شود و یادآوری این نکته ضروری است که در شهرهای بزرگ سراسر جهان ، دستمزدها بیشتر می شوند – اما به طور کلی ، هزینه زندگی .

یک مدیر PPC در پایتخت می تواند از € ۶۶۰k تا € ۸۳۰k درآمد کسب کند ، در حالی که یک مدیر پروژه آنلاین می تواند درآمد مشابهی کسب کند. یک مدیر پروژه دیجیتالی می تواند بین € ۸۶۰k و یورو یک هزار دلار درآمد کسب کند.

دلار

تجارت الکترونیک

یک رئیس تجارت الکترونیکی در دوبلین و هیچ تجربه ای ممکن است انتظار داشته باشد نرخ شروع ها را داشته باشد ، در حالی که شخصی با ۵ سال سابقه به دنبال نزدیک تر از VIP110k . انتهای بالای این حقوق از یورو ۸ تا ۸۰ یورو به ۱۳۰k یورو می رسد.

کمتر کارمندان ارشد – محتوا ، رسانه های اجتماعی و مدیران محصولات – درمورد همه۳۰k- € ۴۴۵k بدون تجربه تا € ۶۶۰k- € ۸۰٫۰k درآمد کسب می کنند / em> با.

این مقیاس های پرداخت را می توان در سراسر مدیریت تجارت الکترونیکی و وب ، تجزیه و تحلیل ترافیک و بهینه سازی مشاهده کرد. یک هکر رشد با تجربه ۵+ سال می تواند از € ۷۷۵k درآمد کسب کند.

هک

آژانس دیجیتال

یک رئیس بازاریابی دیجیتال در ایرلند می تواند انتظار داشته باشد حقوق ای را دریافت کند.

مدیران روابط عمومی ، پروژه ، رسانه ها و حساب ها از € ۳۰ / ۳K شروع می کنند و تا € ۴،۵k درآمد کسب می کنند. این رقم برابر است با حقوق شروع عمومی برنامه ریزان و نویسندگان نسخه برداری.

مدیران حساب در حالی که مدیران خلاق دیجیتال در منطقه € ۷۵k- € ۹۰k درآمد کسب می کنند به € ۴۰k ، نزدیک می شوند. >

در سراسر جهان

البته ، بسیاری از بازاریابان به دنبال اشتغال در خارج از کشور ، به ویژه در ایالات متحده و انگلیس ، جایی که تقاضا برای متخصصان ماهر دیجیتال است ، وجود دارد.

در ایالات متحده ، طیف گسترده ای از مهارت های تیم های بازاریابی دیجیتال به آن نیاز دارند. تحقیقات انجام شده از مورگان مک کینلی همکاران نشان می دهد که تبلیغات دیجیتالی و ایجاد محتوا ، تغییر و استراتژی بیشترین تقاضا را دارند.

این امر به دنبال نیاز به SEO ، رسانه های اجتماعی و متخصصان بازاریابی ایمیل است.

در حالی که یک نقص مهارت در صنایع وجود دارد ، بسیاری از شرکت های آمریکایی بیش از اراده برای جبران آنها وجود دارند.

راهنمای حقوق Robert Half 2018 نشان می دهد که تعداد زیادی شغل شش رقمی در ایالات متحده وجود دارد. اینها شامل دستمزد متوسط ​​برای مدیران خلاق و UX و همچنین مدیران بازاریابی و رسانه است.

به دور از انتهای بالای مقیاس ، متخصصان محتوا به طور متوسط ​​از ^۶۰k کسب می کنند ، یک متخصص SEO می تواند بین $ ۵۲ – ۹۴ یورو و یک مدیر انجمن درآمد کسب کند $۴۹k-$93k .

در سطح مدیریت ، یک مدیر تجارت الکترونیکی بین ۸۳ $ و ۱۳۰k $ را جستجو می کند ، یک مدیر حساب می تواند ۹۳k $ – 155k $ را بدست آورد / em> و یک مدیر بازاریابی دیجیتال در $ ۸۰k – 126k $ استفاده خواهد کرد.

در انگلستان ، Payscale حقوق متوسط ​​مدیر بازاریابی دیجیتال را صرفاً خجالتی از ۳۲،۰۰۰ پوند می گذارد

در همین حال ، یک راهنمای حقوق و دستمزد تدوین شده توسط هادسون نشان می دهد که بازاریابان دیجیتال در سطح ورودی می توانند بین ۳ ۲۳k و ۲ ۳۲k £ درآمد کسب کنند.

رئیس بازاریابی دیجیتال در یک تجارت می تواند از £ ۶۰k- £ ۸۰k درآمد کسب کند. طبق گفته Glassdoor ، متوسط ​​حقوق یک مدیر جستجوگرها £۳۵،۵۲۵ است.

آموزش

با شکاف مهارتهایی که در سراسر جهان مشاهده می شود ، تعداد زیادی از افراد حاضر به پر کردن آنها خواهند بود. با این حال ، در یک صنعت به طور مداوم در حال تحول ، بسیار مهم است که شما تا حد ممکن تحصیل کنید.

تشخیص دیجیتالی رایگان ۱۵min ما به شما امکان می دهد مهارت های خود را در برابر سایر بومیان دیجیتال محک بزنید ، نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و قدرت درآمد خود را به حداکثر برسانید.