نحوه ایجاد محتوای ویدیویی برجسته در بودجه

از رقابت با وب سایت های بزرگتر و قوی تر برای ترافیک در جستجوی گوگل خسته شده اید؟

از آنجا که گوگل با چنین میزان عظیمی بر دنیای موتورهای جستجو حاکم است (داده های اخیر سهم بازار آن را ۶۵٪ قرار می دهد) به راحتی فراموش می شود که موتورهای جستجوگر دیگری در آنجا وجود دارند ، بسیاری از آنها می توانند به همان اندازه ترافیک وب سایت شما را هدایت کنند.

یکی از این موتورهای جستجو یوتیوب است. یوتیوب با سه میلیارد جستجو در هر ماه ، یوتیوب دومین موتور جستجوگر جهان با حجم کلی است.

اگر تجارت شما محصولی یا خدماتی را به فروش می رساند که می تواند با استفاده از فیلم توضیح داده و ترویج شود ، این یک پلتفرم بازاریابی باورنکردنی است – روشی که احتمالاً فعلاً از آن استفاده نکرده اید.

گفته قدیمی “محتوای پادشاه است” صحیح است ، اما دلیلی ندارد که محتوای شما به ۱۰۰٪ متن باشد. با تولید محتوای ویدیویی ، می توانید با بهینه سازی رقابت برای گوگل ، مخاطب بزرگی را به همان اندازه رقابت جستجو کنید که با آن روبرو هستید.

بسیاری از بازاریابان از ایجاد محتوای ویدیویی به یک دلیل ساده خودداری می کنند: این شهرت را برای تولید گران قیمت دارد. تبلیغات نرم و صاف و فیلم های هالیوود باعث می شود که بسیاری از افراد تصور کنند که تولید یک فیلم تبلیغاتی یا تبلیغاتی کوتاه یک پروژه چهار یا پنج شکل است.

قیمت

واقعیت این است که تولید محتوای ویدیویی عالی می تواند به طرز شگفت آوری ارزان باشد! در حقیقت ، هنگامی که هزینه رتبه بندی مطالب و رسیدن به مخاطب را اضافه کنید ، ایجاد محتوای ویدیویی اغلب می تواند ارزان تر از تولید و رتبه بندی محتوای مبتنی بر متن ، مانند مقاله یا پست وبلاگ باشد. مزایایی که بازاریابی محتوای ویدیویی می تواند به همراه داشته باشد ، تنها یکی از دلایلی است که داشتن یک مجموعه مهارت های دیجیتال به روز ، برای موفقیت ضروری است. اینجا را کلیک کنید تا کتاب الکترونیکی رایگان ما را بارگیری کنید تا بدانید که چرا هر بازاریاب ، صرف نظر از پیشینه سنتی آنها ، باید و می تواند به دیجیتال ارتقا یابد.

بازاریابی محتوا

در زیر ، روند ایجاد و بازاریابی محتوای ویدیویی برجسته را با بودجه متوسط ​​تقسیم کرده ایم. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه می توانید فیلم های برتر یوتیوب ایجاد کنید تا محصول ، خدمات یا مارک خود را با هزینه ای کم و بطور کم تعجب تبلیغ کنید.

قبل از شروع ، کلمات کلیدی را پیدا کنید که برای فیلم های ساده مناسب باشد

درست همانطور که برای تبلیغ یک وبلاگ عالی نسبت به ایجاد آن هزینه بیشتری دارد ، تبلیغ فیلم برای کلمات کلیدی رقابتی بیش از آنچه که برای فیلمبرداری و ویرایش در وهله اول انجام می شود ، بسیار بیشتر است.

یکی از بهترین راهها برای پایین آوردن هزینه تولید محتوای ویدیوی شما ، یافتن کلمات کلیدی مناسب برای فیلم های کوتاه و ساده است. اینها کلمات کلیدی هستند که گوگل به طور طبیعی با محتوای ویدیو ارتباط می دهد.

اگر تا به حال گوگل را به جستجوی کلمه کلیدی “چگونه” بپردازید ، احتمالاً در نتایج جستجو متوجه فیلم شده اید. دلیل این امر است که Google سؤالات جستجوی خاص را با ویدیو مرتبط می کند و محتوای ویدیوی یوتیوب را در صفحات رتبه بندی بالا قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای نتایج جستجو در زیر “چندین نتیجه را در نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد:” چگونه می توان به کراوات پیوند زد “:

برای این کلمه کلیدی ، سه نتیجه برتر همه فیلم ها هستند. دلیل این امر است که Google می داند که با استفاده از یک فیلم آموزشی ، به بهترین نتیجه این سؤال پاسخ داده شده است. به جای رتبه بندی محتوای متن ، محتوای ویدیو را در صدر نتایج موتور جستجو قرار می دهد.

گوگل تمایل دارد اولویت بندی محتوای ویدیویی را برای کلمات کلیدی خاص انجام دهد. برایان دین به دلیل تعداد زیاد رتبه بندی ویدیوهای یوتیوب ، این موارد را “کلیدواژه های ویدئویی” می نامد. گوگل معمولاً برای انواع خاصی از کلمات کلیدی ، فیلم ها را اولویت بندی می کند:

     

  • کلمات کلیدی را مرور کنید ، مانند “بررسی Bialetti Moka Express”
  •  

  • کلمات کلیدی چگونه ، مانند “چگونه کراوات را ببندیم”
  •  

  • به نقل از فیلم / تلویزیون ، مانند “تلفن ET تلفن” یا “من اسپارتاکوس هستم”
  •  

  • عناوین آهنگ و آلبوم ، مانند “دیوید بووی – Let’s Dance” یا “پنی لین”

اگرچه محتوای ویدیوی عالی تقریباً برای هر کلید واژه ای رتبه بندی می شود ، اما با هدف جستجوی جستجویهایی که گوگل قبلاً آن را به عنوان کلید واژه های ویدیویی طبقه بندی کرده است ، بهترین حالت را برای جلب نظر خود به دست می آورید.

یک مطلب دیگر:
در صنعت دیجیتال می توانید چه چیزی کسب کنید؟ حقوق در سال ۲۰۱۸

این امر به این دلیل است که الگوریتم Google فیلم ها را بالاتر از محتوای متنی برای این کلمات کلیدی قرار می دهد ، حتی اگر محتوای ویدیو نیز بهینه نشده باشد. به عنوان مثال ، فیلم زیر ، که فاقد تعداد زیادی سیگنال بهینه سازی در صفحه است ، برای “نحوه جلا دادن کفش” بسیار مناسب است:

یک راه عالی برای یافتن این کلمات کلیدی این است که یک یا دو ساعت را صرف جستجوی هر اصطلاح “چگونه” کنید که می توانید درباره آن مربوط به محصول یا خدمات خود باشید. باید بتوانید انواع کلمات کلیدی را پیدا کنید که فیلم های یوتیوب را باز می گرداند.

هنگامی که یک کلمه کلیدی ویدیویی را پیدا کردید که مربوط به تجارت شما باشد ، آن را بنویسید. در مرحله بعد ، ما به بررسی این لیست از کلمات کلیدی خواهیم رسید تا تأیید کنند که آنها ترافیک کافی دریافت می کنند تا بتوانند با استفاده از محتوای ویدیویی هدفمند شوند.