مرداد ۲۳, ۱۳۹۹

نحوه ایجاد محتوای ویدیویی برجسته در بودجه

از رقابت با وب سایت های بزرگتر و قوی تر برای ترافیک در جستجوی گوگل خسته شده اید؟

از آنجا که گوگل با چنین میزان عظیمی بر دنیای موتورهای جستجو حاکم است (داده های اخیر سهم بازار آن را ۶۵٪ قرار می دهد) به راحتی فراموش می شود که موتورهای جستجوگر دیگری در آنجا وجود دارند ، بسیاری از آنها می توانند به همان اندازه ترافیک وب سایت شما را هدایت کنند.

یکی از این موتورهای جستجو یوتیوب است. یوتیوب با سه میلیارد جستجو در هر ماه ، یوتیوب دومین موتور جستجوگر جهان با حجم کلی است.

اگر تجارت شما محصولی یا خدماتی را به فروش می رساند که می تواند با استفاده از فیلم توضیح داده و ترویج شود ، این یک پلتفرم بازاریابی باورنکردنی است – روشی که احتمالاً فعلاً از آن استفاده نکرده اید.

گفته قدیمی “محتوای پادشاه است” صحیح است ، اما دلیلی ندارد که محتوای شما به ۱۰۰٪ متن باشد. با تولید محتوای ویدیویی ، می توانید با بهینه سازی رقابت برای گوگل ، مخاطب بزرگی را به همان اندازه رقابت جستجو کنید که با آن روبرو هستید.

بسیاری از بازاریابان از ایجاد محتوای ویدیویی به یک دلیل ساده خودداری می کنند: این شهرت را برای تولید گران قیمت دارد. تبلیغات نرم و صاف و فیلم های هالیوود باعث می شود که بسیاری از افراد تصور کنند که تولید یک فیلم تبلیغاتی یا تبلیغاتی کوتاه یک پروژه چهار یا پنج شکل است.

قیمت

واقعیت این است که تولید محتوای ویدیویی عالی می تواند به طرز شگفت آوری ارزان باشد! در حقیقت ، هنگامی که هزینه رتبه بندی مطالب و رسیدن به مخاطب را اضافه کنید ، ایجاد محتوای ویدیویی اغلب می تواند ارزان تر از تولید و رتبه بندی محتوای مبتنی بر متن ، مانند مقاله یا پست وبلاگ باشد. مزایایی که بازاریابی محتوای ویدیویی می تواند به همراه داشته باشد ، تنها یکی از دلایلی است که داشتن یک مجموعه مهارت های دیجیتال به روز ، برای موفقیت ضروری است. اینجا را کلیک کنید تا کتاب الکترونیکی رایگان ما را بارگیری کنید تا بدانید که چرا هر بازاریاب ، صرف نظر از پیشینه سنتی آنها ، باید و می تواند به دیجیتال ارتقا یابد.

بازاریابی محتوا

در زیر ، روند ایجاد و بازاریابی محتوای ویدیویی برجسته را با بودجه متوسط ​​تقسیم کرده ایم. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه می توانید فیلم های برتر یوتیوب ایجاد کنید تا محصول ، خدمات یا مارک خود را با هزینه ای کم و بطور کم تعجب تبلیغ کنید.

قبل از شروع ، کلمات کلیدی را پیدا کنید که برای فیلم های ساده مناسب باشد

درست همانطور که برای تبلیغ یک وبلاگ عالی نسبت به ایجاد آن هزینه بیشتری دارد ، تبلیغ فیلم برای کلمات کلیدی رقابتی بیش از آنچه که برای فیلمبرداری و ویرایش در وهله اول انجام می شود ، بسیار بیشتر است.

یکی از بهترین راهها برای پایین آوردن هزینه تولید محتوای ویدیوی شما ، یافتن کلمات کلیدی مناسب برای فیلم های کوتاه و ساده است. اینها کلمات کلیدی هستند که گوگل به طور طبیعی با محتوای ویدیو ارتباط می دهد.

اگر تا به حال گوگل را به جستجوی کلمه کلیدی “چگونه” بپردازید ، احتمالاً در نتایج جستجو متوجه فیلم شده اید. دلیل این امر است که Google سؤالات جستجوی خاص را با ویدیو مرتبط می کند و محتوای ویدیوی یوتیوب را در صفحات رتبه بندی بالا قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای نتایج جستجو در زیر “چندین نتیجه را در نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد:” چگونه می توان به کراوات پیوند زد “:

برای این کلمه کلیدی ، سه نتیجه برتر همه فیلم ها هستند. دلیل این امر است که Google می داند که با استفاده از یک فیلم آموزشی ، به بهترین نتیجه این سؤال پاسخ داده شده است. به جای رتبه بندی محتوای متن ، محتوای ویدیو را در صدر نتایج موتور جستجو قرار می دهد.

گوگل تمایل دارد اولویت بندی محتوای ویدیویی را برای کلمات کلیدی خاص انجام دهد. برایان دین به دلیل تعداد زیاد رتبه بندی ویدیوهای یوتیوب ، این موارد را “کلیدواژه های ویدئویی” می نامد. گوگل معمولاً برای انواع خاصی از کلمات کلیدی ، فیلم ها را اولویت بندی می کند:

     

  • کلمات کلیدی را مرور کنید ، مانند “بررسی Bialetti Moka Express”
  •  

  • کلمات کلیدی چگونه ، مانند “چگونه کراوات را ببندیم”
  •  

  • به نقل از فیلم / تلویزیون ، مانند “تلفن ET تلفن” یا “من اسپارتاکوس هستم”
  •  

  • عناوین آهنگ و آلبوم ، مانند “دیوید بووی – Let’s Dance” یا “پنی لین”

اگرچه محتوای ویدیوی عالی تقریباً برای هر کلید واژه ای رتبه بندی می شود ، اما با هدف جستجوی جستجویهایی که گوگل قبلاً آن را به عنوان کلید واژه های ویدیویی طبقه بندی کرده است ، بهترین حالت را برای جلب نظر خود به دست می آورید.

این امر به این دلیل است که الگوریتم Google فیلم ها را بالاتر از محتوای متنی برای این کلمات کلیدی قرار می دهد ، حتی اگر محتوای ویدیو نیز بهینه نشده باشد. به عنوان مثال ، فیلم زیر ، که فاقد تعداد زیادی سیگنال بهینه سازی در صفحه است ، برای “نحوه جلا دادن کفش” بسیار مناسب است:

یک راه عالی برای یافتن این کلمات کلیدی این است که یک یا دو ساعت را صرف جستجوی هر اصطلاح “چگونه” کنید که می توانید درباره آن مربوط به محصول یا خدمات خود باشید. باید بتوانید انواع کلمات کلیدی را پیدا کنید که فیلم های یوتیوب را باز می گرداند.

هنگامی که یک کلمه کلیدی ویدیویی را پیدا کردید که مربوط به تجارت شما باشد ، آن را بنویسید. در مرحله بعد ، ما به بررسی این لیست از کلمات کلیدی خواهیم رسید تا تأیید کنند که آنها ترافیک کافی دریافت می کنند تا بتوانند با استفاده از محتوای ویدیویی هدفمند شوند.

حجم جستجو را با استفاده از AdWords Keyword Planner

تأیید کنید

پس از تهیه لیست ۱۰-۲۰ کلمه کلیدی ، باید تأیید کنیدکه آنها به اندازه کافی جستجو می کنند که ارزش هدفگذاری داشته باشند. برای این کار کافی است کلمه کلیدی را در AdWords Keyword Planner وارد کرده و روی “دریافت جستجوی حجم” کلیک کنید.

عبارت جستجوی مثال ما – “چگونه می توان به کراوات کراوات وصل کرد” – هر ماه ۱۳۵۰۰۰ جستجو دریافت می کند ، و آن را به یک هدف عالی تبدیل می کند.

برنامه AdWords Keyword Planner فقط حجم جستجوهای این کلمه کلیدی را در گوگل لیست می کند. اگر قصد دارید فیلم های خود را در یوتیوب که موتور جستجوی داخلی خود را دارد میزبانی کنید ، می توانید انتظار داشته باشید ۲۰ تا ۱۰۰٪ از حجم جستجوی گوگل را از جستجوی یوتیوب دریافت کنید.

به عنوان یک قاعده کلی ، شما می خواهید برای کلمات کلیدی که بیش از ۱۰۰۰ جستجو در ماه دریافت می کنند ، محتوای ویدیویی ایجاد کنید. اگر یک کلمه کلیدی به ویژه سودآور باشد – به عنوان مثال یک کلمه کلیدی با ارزش جستجو B2B – با وجود داشتن حجم جستجوی پایین ، می تواند ارزش هدفگذاری داشته باشد.

هنگامی که لیست کلمات کلیدی خود را به مواردی که دارای حجم جستجوی خوبی هستند ، کم کرده اید ، زمان آن رسیده است که شروع به تولید محتوا کنید.

به دنبال فرصت های ساده و کم هزینه بازاریابی ویدیویی باشید

یکی از بهترین راهها برای ارزان کردن محتوای ویدئویی عالی ، جستجوی فیلم هایی است که می توانید با بودجه محدود فیلمبرداری کنید.

تهیه ویدئویی درباره “چگونگی کراوات کراوات” بسیار کم است ، در حالی که یک کلمه کلیدی مانند “چگونه یک سقف را نقاشی کنیم” به یک روز طولانی کار ، تجهیزات گران قیمت و چندین ساعت ویرایش ویدیو نیاز دارد.

اگر بودجه محدودی دارید ، روی ساده ترین و کم هزینه ترین فرصت های بازاریابی ویدیویی تمرکز کنید.

هنگامی که این کلمات کلیدی را پیدا کردید ، ارزانترین روش برای تولید محتوای ویدیویی را که به سؤال کاربر پاسخ می دهد ، کشف کنید.

برای کلمات کلیدی که درخواست اطلاعات می کنند – مانند “نحوه تلفظ balenciaga” یا “چگونه صدای عمیق بکشید” – می توانید فیلم مفیدی را فیلمبرداری کنید که به سؤال کاربر با استفاده از یک نقطه پاسخ دهد و دوربین عکاسی یا وب کم داخلی شما باشد.

برای داشتن یک ظاهر حرفه ای تر ، می توانید با استفاده از دوربین DSLR و برخی از چراغ های استودیویی ساده به همراه پس زمینه سفید عکس بگیرید. دوربین های اصلی DSLR که قادر به عکسبرداری در ۱۰۸۰p هستند از ۵۰۰ دلار در دسترس هستند ، در حالی که چراغ ها و پس زمینه صفحه نمایش سفید حتی ارزان تر هم هستند.

دلار

کورتیس جود در اینجا آموزش فوق العاده ای برای عکسبرداری در پس زمینه سفید “Apple-style” دارد.

کلمات کلیدی مربوط به آموزش های رایانه ای و تلفنی حتی ارزان تر هستند. با استفاده از نرم افزاری مانند Screencast-O-Matic ، می توانید صفحه نمایش خود را ضبط کنید تا به کاربران نحوه نصب نرم افزار و سایر کارهای مرتبط با فناوری را نشان دهید.

در یک دوربین خوب و یک میکروفون عالی سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری

یکی از رایج ترین اشتباهات تولید فیلم ، خرید یک دوربین عالی است ، فقط برای صرف هزینه بسیار کمتر (یا اصلاً هیچ چیز) برای میکروفون.

قادر به فیلمبرداری در ۴K خارق العاده است ، اما به شما کمک نمی کند مخاطبان گسترده ای داشته باشید. فقط بخش کوچکی از بینندگان شما محتوای شما را در ۱۰۸۰p یا وضوح بالاتر مشاهده می کنند. در ضمن ، همه بینندگان شما از مخاطبان واضح و واضح قدردانی می کنند.

یک قانون عالی که باید در نظر داشته باشید خرید یک دوربین خوب و یک میکروفون عالی است.

اگر با استفاده از وب کم یا دوربین DSLR ضبط می کنید ، معمولاً می توانید صدا را از طریق میکروفون USB ضبط کنید. وب سایت بررسی فناوری Wirelesster Blue Yeti را توصیه می کند ، که با قیمت بیش از ۱۲۰ دلار در آمازون به فروش می رسد.

اگر دوربین شما دارای پورت کمکی است ، می توانید با استفاده از میکروفون تفنگ ساچمه ای ، که به بالای دوربین شما متصل می شود ضبط کنید و صدا را از یک جهت ضبط کنید. این یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش نویز پس زمینه ناخواسته در فیلم های شما است.

استفاده از میکروفون عالی هزینه بسیار کمی دارد و فواید زیادی نیز دارد. از تمیز کردن صدای خود در تولید پس از آن ، که زمان زیادی را برای شما صرف می کند ، خودداری خواهید کرد. همچنین در فیلم نهایی خود صوتی بسیار واضح تر و واضح تری خواهید داشت و درک بیننده مطالب شما را برای بینندگان آسان تر می کند.

روند ویرایش خود را تا حد ممکن ساده نگه دارید

نیازی به صرف صدها دلار برای نرم افزار ویرایش بالا نیست. برنامه هایی مانند iMovie یا Filmora Video Editor بیش از اندازه قدرتمند هستند که می توانند یک فیلم صاف و حرفه ای را برای استفاده در یوتیوب یا صفحه فرود تولید کنند.

با این وجود بهتر ، هر دو برنامه ساده و ساده هستند که می توانید در مدت چند دقیقه بدون تجربه ویرایش قبلی ، از آنها استفاده کنید. از نرم افزاری مانند Premiere Pro یا Final Cut Pro خودداری کنید ، که هر دو قدرتمند هستند اما دارای منحنی های یادگیری شیب دار هستند که روند تولید محتوا را کند می کنند.

برای عوامل رتبه بندی ویدیوی یوتیوب بهینه سازی کنید

پس از فیلمبرداری و ویرایش ویدیوی خود ، زمان انتشار آن است. از آنجا که هدف شما تولید هرچه بیشتر ترافیک جستجو است ، مهم است که فیلم خود را برای عوامل رتبه بندی ویدیوی یوتیوب بهینه کنید.

از آنجا که یوتیوب به داده هایی مانند بازدیدها ، اشتراک ها و حفظ بیننده دسترسی دارد ، از عواملی مانند backlinks برای مشخص کردن اینکه کدام ویدیو استفاده نمی کند ، استفاده می کنددر جایی که در نتایج جستجوی خود قرار دارد رتبه بندی کند.

این بدان معنی است که می توانید با استفاده از سایر عوامل رتبه بندی ، مانند عنوان عالی و محتوای عالی ، ویدیوی خود را برای اکثر کلمات کلیدی بهینه کنید.

در اینجا نمونه ای از ویدیو که به خوبی برای کلمه کلیدی “نحوه جوشیدن تخم مرغ” بهینه شده است ، آورده شده است:

چندین عامل وجود دارد که به الگوریتم جستجوی یوتیوب می گویند که این نتیجه عالی برای “نحوه جوشاندن تخم مرغ” است.

عنوان اول عنوان است که در ابتدا کلمه کلیدی مورد نظر را شامل می شود. همچنین شامل تنوع نزدیک به عنوان – “تخم مرغ کامل جوشیده سخت” – که طیف وسیعی از کلمات کلیدی را که برای این فیلم مرتبط است گسترش می یابد.

همه این عوامل به یوتیوب سیگنال می دهند که این ویدیو مهمترین و مفیدترین نتیجه برای “نحوه جوشیدن تخم مرغ” است. در نتیجه ، این فیلم رتبه برتر این کلمه کلیدی ، و همچنین چندین کلمه کلیدی است که قصد مشابهی دارند.

در حالی که برخی از این فاکتورها خارج از کنترل شما نیستند ، برخی دیگر نیز وجود دارند که شما به عنوان سازنده یک ویدیو بر آنها کنترل مستقیم دارید:

هر چه کلمات کلیدی شما رقابتی تر باشند ، بهینه سازی محتوای ویدیوی شما برای الگوریتم جستجوی یوتیوب اهمیت بیشتری می یابد. درست مانند جستجوی Google ، رتبه بندی کلمات کلیدی دم طولانی را آسان تر از جستجوهای جستجوی رقابتی با حجم بالا خواهید یافت.

چگونه ویدیو می تواند به رشد شغلی شما کمک کند؟

طی یک دهه گذشته ، یوتیوب از یک وب سایت کوچک اشتراک ویدیو به دومین موتور جستجوی بزرگ جهان تبدیل شده است. با بیش از یک میلیارد کاربر ، این بستر بازاریابی است که نادیده گرفتن هر مشاغل بسیار بزرگ است.

خواه محصولی را بفروشید یا یک سرویس ارائه دهید ، یک مخاطب با انگیزه در یوتیوب وجود دارد که منتظر است تا محتوای شما را مشاهده کند. چگونه می توانید از این بستر قدرتمند برای گسترش مخاطبان خود استفاده کنید و به رشد شغلی خود کمک کنید؟

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

View all posts by →