اکسسوری های مردانه برای فصل تابستان

 بهار را پشت سر گذاشتیم و حالا فصل طلایی سال از راه رسیده است . شما هم  آماده خوش گذرانی و استفاده از تفریحات تابستانی در نهایت خوش استایلی و جذابیت هستید .

فرانسوی ها همواره در سفر ها و تفریحات خوش تیپی را اولویت خود قرار میدهند . اگر روزی از یک فرانسوی بپرسید اشکال استایل شما چیست  آن ها با دقت و ظرافت استایل شما را بررسی خواهند کرد و به شما خواهند گفت چه چیزی در استایل شما ناقص است یا اشتباه است . آن چه که فرانسوی ها بیشتر به آن اهمیت میدهند اکسسوری ها هستند .

اکسسوری ها باعث چرخش نگاه در استایل شما میشوند و شما را جذاب تر، شیک‌تر و خوش تیپ تر ازآن چه که فکر میکنید جلوه دهد و باعث میشود دیگران شما را فردی اسپشیال و جنتلمن تصور کنند .گاهی تاثیر یک اکسسوری از آن چه که شما فکر میکنید بیشتر است . در ادامه اکسسوری های تابستانه که در مدت زمان کمتر از ۷ ثانیه شما را در میان خوش تیپ ترین و جذاب ترین مردان جای میدهد بررسی میکنیم .

 

عینک آفتابی

مهم ترین اکسسوری تابستانه یا شاید ضروری ترین اکسسوری مردانه  عینک های آفتابی هستند. آنچه واضح است این است که این اکسسوری از چشم های شما در برابر آفتاب تند و اشعه های مضر آن محافظت خواهد کرد  عینک های سان گلس قادر خواهد بود استایل شما را به خوبی پوشش داده و مکمل ساعت مچی شما باشد و شما را در مرکز توجه دیگران قرار دهد .

با خود فکر می‌کنید که بهترین عینک ها برای فصل تابستان عینک های خلبانی جیوه ای هستند اما باید بگویم که این طور نیست و ممکن است اشتباه کنید. عینک های آفتابی بسیاری با رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار موجود است . اگر عینک آفتابی مناسبی ندارید ابتدا فرم صورت خود را شناخته و سپس یک عینک آفتابی مناسب برای صورت خود تهیه کنید .

کلاه های کلاسیک

یک پیشنهاد جذاب ! در این تابستان کلاه های کپ را کنار گذاشته و از کلاه های کلاسیک شاپو استفاده کنید .  با توجه به آفتاب گرم تابستان ، این فصل بهترین زمان برای پوشیدن کلاه های تابستانی جذاب است . پائول نیومن و دیوید گندی از مردان خوش پوش و جذابی هستند که کلاه های کلاسیک را در استایل تابستانی خود استفاده میکنند .

اگر تا بحال کلاه های  تابستانه را امتحان نکرده اید ابتدا سعی کنید چندین مدل کلاه تهیه کنید سپس با فرم صورت خود و موهایتان بهترین مدل مناسب را برگزینید . سپس با توجه به موقعیت های مختلف میتوانید بفهمید که کدام کلاه را کجا به سر بگذارید و چگونه از دیگر اکسسوری های متناسب با کلاهتان استفاده کنید . نگران نباشید . بعد از مدتی استفاده از کلاه برایتان عادی خواهد شد و شما کم کم با آن احساس راحتی خواهید کرد و بعد از مدتی خواهید دید که کلکسیون بزرگی از کلاه های مختلف را برای خود ایجاد کرده اید و متناسب با هر استایلی یک کلاه منحصر به فرد دارید .

 

اکسسوری ساعت

تعدادی از اکسسوری ها هیچ وقت قدیمی نمیشوند و همیشه مد روز هستند . که ساعت مچی در راس این اکسسوری ها است .

ساعت مچی مکمل عینک آفتابی است که یک اکسسوری کاملا مهم و ضروری برای استایل تابستانه به شمار میرود . یک ساعت مچس خوب از هرجنسی که باشد باید متناسب با تیپ شخصیتی شما باشد . بدنه محکم و فرم زیبایی داشته باشدو نقطه قوت استایل شما باشد . ساعت خوب میتواند نظر مثبت دیگران را در مورد شما جلب کند .

 

کمربند و ساسپندر

کمربند ها در دو رنگ مشکی و قهوه ای متداول هستند اما شما در تابستان مجاز هستید از طرح ها و رنگ های مختلف بهره ببرید . پس فرصت ریسک دارید که بتوانید با رنگ ها و طرح های مختلف استایلی نو برای خود بسازید یا میتوانید کمی جسورتر بوده و از ساسپندر که در اصطلاح عامیانه ساچبند نام دارد به جای کمربند استفاده کنید . همانطور که میدانید ساسپندر را نمیتوانید با کمربند استفاده کنید . اما در استفاده از رنگ ها و طرح های مختلف ساسپندر کاملا دست بازی دارید .

منبع :

اکسسوری های مردانه