از کجا غذا سفارش دهیم ؟ معرفی سرویس سفارش آنلاین غذا ریحون

امروزه با پیشرفت فن­بیاری و زیاد شدن سامانه های هوشمند در سراسر جهان مخصوصا ایران، انجام خیلی از کارای روزمره از حالت سنتی خود خارج شده و به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شن. مثلا میشه به سفارش آنلاین غذا یا همون سفارش اینترنتی غذا، سفارش آنلاین کالای دیجیتال مثل موبایل و تبلت، سفارش آنلاین تاکسی و حتی سفارش آنلاین پیک موتوری و گل اشاره کرد.

یکی از ویژگیای جذاب و البته مهم سرویسای سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، امکان سفارش بعد ۱۲ شبه. یعنی حتی وقتی که بیشتر رستورانای شهر تعطیل هستن و شما نیاز به یه غذا خوشمزه با کیفیت مناسب دارین؛ سرویسای شبانه روزی ریحون به کمک شما میاد.

جالبه بدونین که رستورانای با تنوع غذای زیادی هستن که از راه سرویس سفارش غذا ریحون، از ۱۲ شب تا ۴ صبح سفارش قبول می کنن و غذاای با کیفیت مناسب رو به کاربران ارائه میدن.

کلا، واسه جفت و جور غذا چند راه هست؛ اول این که به صورت حضوری به رستوران مورد نظر مراجعه کرده و همانجا غذا رو سفارش بدین؛ راه حل دوم اینه که با داشتن شماره تلفن رستوران مورد نظر و هم اینکه داشتن منوی رستوران، میشه به صورت تلفنی سفارش داد؛ و اما راه حل سوم که از هر دو راه حل دیگه هم آسون تره و هم سریع تر، سفارش غذا به صورت آنلاینه. حالا سوال اینجاس که به چه دلیل سفارش غذا به صورت آنلاین سریع تر و آسون تره. نکته اول اینه که شما دیگه احتیاجی به داشتن منو و شماره تلفن تموم رستورانای دور و بر خود ندارین؛ چون که همه اونا به همراه عکس غذاا و قیمت در سامانه های سفارش آنلاین غذا مجوده و شما با چند کلیک ساده، می تونین غذای مورد نظر خود رو به آسونی سفارش بدین؛ نکته دوم این که دیگه احتیاجی به پرداخت به صورت نقدی به پیک رستوران یا به کار گیری کارت اعتباری در محل نیس؛ چون که می تونین هزینه غذا رو به صورت آنلاین پرداخت کنین. از طرف دیگه اگه ارسال غذای شما به هر دلیلی با تاخیر مواجه شه، احتیاجی به تماس با رستوران و پیگیری شخصی نیس؛ چون که شما فقط با کلیک روی یه دکمه، به تیم پشتیبانی سامانه سفارش آنلاین غذا  ریحون، تاخیر دریافت غذای خود رو اعلام کرده و تیم مورد نظر، در کمترین زمان ممکن، مشکل شما رو پیگیری کرده و پس از نتیجه گیری، با شما تماس می گیریند.

کلا، وجود سامانه های سفارش آنلاین غذا، ایده بسیار خوبیه؛ چون که هم در وقت کاربران صرفه جویی می شه، هم

انتخاب غذا به کمک منوی آنلاین آسون تر می شه. از طرف دیگه سفارش و پرداخت غذا به صورت آنلاین، مطمئنا آسون تر از حالت عادی بوده و زمان کمتری رو از کاربر میگیره.

یادتون باشه که به کمک اپلیکیشنای سامانه های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، میشه آسون تر از مرورگر و فقط با چند کلیک، غذای مورد نظر رو انتخاب کرده و اونو به صورت آنلاین سفارش بدین. هم اینکه رستورانای سراسر شهر هم می تونن واسه بهبود این روند و هم اینکه اضافه شدن به لیست این کلی، وارد عمل شده و با سامانه ها همکاری مشترکی داشته باشن.

ادمین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ازدواج اجباری دختر ۹ ساله با یک سگ + عکس

ج سپتامبر 20 , 2019
ازدواج میون این دختر و سگ نامبرده که «باچان» اسمشه، با حضور ۱۰۰ مهمون و بزرگان قبیله انجام شد. براساس گزارشات موجود، قبیله «سانتال» از بزرگ ترین قبایل هنده. رسانه های دولتی هندوستان اعلام کردن که یه دختر هندی اهل یکی از قبایل این کشور مجبور شد تا با یه […]