ازدواج پسر ۲۲ساله و زن ۶۰ساله! + عکس

کشور نیوزیلند ویزای مرد هندی که همسر نیوزیلندی اش ۴۰ سال بزرگتر از اون بود رو قبول نکرد!

طبق گزارشات یه خبرگزاری نیوزیلندی، سال گذشته مردی به نام بالویندر سینگ ۲۲ ساله با یه خانوم نیوزیلندی ۵۹ ساله به نام جی لین کیسل تو یه آرایشگاهی در گلن فیلد آشنا شد.

آقای سینگ میگه رابطه اونا اول با پیامای متنی شروع شد ولی تا سه هفته بعد از اون به طور رسمی تر با هم آشنا شده و دو ماه بعد با همدیگه ازدواج کردن.

این مرد هندی یه دانشجوی بین المللیه و واسه ویزای کاری فرم پر کرده بود که درخواست اون مورد قبول واقع نشده و در جواب به درخواستش نوشتند:”ما فهمیدیم که شما و همسرتون فاصله سنی بسیار زیادی دارین. هم اینکه اختلاف مذهبی و فرهنگی هم بین شما و همسرتون مشاهده کردیم و بر همین پایه ما راضی نشدیم که این ازدواج ممکن باشه.”

آقای سینگ میگه:” این تصمیم بسیار نژاد پرستانه و قدیمیه. من همسرم رو به دلیل اینکه دوستش داشتم انتخاب کردم. سن تنها یه عدده. هم اینکه زیر سوال قرار دادن اختلاف فرهنگی اشتباهه چون اگه من می خواستم به طور کامل هندی باشم در همون هند می ماندم.”

خام کیسل – سینگ که یه پسر ۳۷ ساله داره وقتی از سازمان مهاجرت نیوزیلند از اون سوال کردن چه احساسی داره که پدر و مادر شوهرش ۴۶ و ۴۵ ساله هستن گفت:”من اهمیتی نمی دم. من در وجودم ۲۱ ساله هستم. سن مهم نیس. مهم اون هستش که چی رو دوست دارین، سن موضوع مربوطی نیس.”

مدیر سازمان مهاجرت نیوزیلند به نام مایکل کارلی این تصمیم رو نژاد پرستانه ندونست و گفت :”این زوج پس از سه ماه به صورت نامتداول به همسری هم درآمده ان. در بازدیدی که از خونه این زوج به عمل آوردیم ، اونجا رو بیشتر مثل پانسیون پیدا کردیم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *