ادامه دعوای ناموسی نامزدهای انتخابات آمریکا!+عکس

همسر ترامپ و کروز

دونالد ترامپ و تد کروز دو نامزد حریف جمهوری خواه در انتخابات درون حزبی که مقدمه ای واسه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستش، هم حالا در توییتر خود به رفاع از همسران خود روی آوردن.

تنش جدید پس از اون شروع شد که یه گروه سیاسی هوادار کروز، تبلیغی واسه همسر ترامپ رو منتشر کردن که اون رو برهنه نشون می دهد. از این رو ترامپ تهدید کرد که آبروی همسر کروز رو هستش.

در فیلم عکسی که همسر ترامپ رو برهنه نشون می دهد، نوشته شده: «این میلانیا ترامپه، بانوی اول آینده، یا این که می تونید روز سه شنبه کروز رو انتخاب کنین».

ترامپ می گوید که کروز عامل انتشار عکس همسر اونه. هم حالا دو نامزد در حال رقابت واسه به دست آوردن آرای جمهوری خواهان در دو ایالت یوتا و اریزونا هستن.

گروه «میک آمریکا اوسم» که عکسا رو منتشر کرده، می گوید که این اقدام با هماهنگی کمپین تبلیغاتی کروز نبوده.

ترامپ در توییتر نوشهه: «خدای من.. سناتور کروز.. با این عکس تا این حد از سطح پایین رسیدی.. تو از عکس میلانیا در جلسه عکاسی مجلیه جی کیو استفاده کردی، مراقب باش وگرنه آبروی همسرت رو میبرم».

ترامپ این توییتر رو حذف کرد و پس از اون نوشت: «تد کروز دروغگو کمی قبل از عکس مانیلا مربوط به جلسه عکاسی مجله جی کیو استفاده کرده، این دروغگو مراقب باشه وگرنه آبروی همسرت رو میبرم».

کروز در توییتر نوشت: «ما عکس همسرت رو منتشر نکردیم دونالد، اگه تلاش کنی به هایدی حمله کنی ترسوتر از چیزی هستی که فکر می کردیم».

این تنش به شبکه سی ان ان هم کشیده شد. تد کروز گفت: «اون (ترامپ) به سرعت به همسر من حمله کرد. اگه بخواد رقابت رو شخصی کنه باید بر من متمرکز شه چون هایدی از تنش ما به دوره». ترامپ در توییتی دیگه نسبت به پاکدستی کروز تشکیک کرد.

قبلا هم تد کروز در عکس العمل به منتشر کردن عکسی تمسخر آمیز از همسرش خطاب به ترامپ گفته بود: همسرت (ملینیا) زیباست اما “هایدی” عشق زندگی منه!

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

جام جم آنلاین

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ارتباط ازدواج با اندازه شکم آقایان

ج سپتامبر 20 , 2019
اما واقعا این اتفاق طبیعیه و همه مردان محکوم هستن که بعد از ازدواج با چاقی شکمشون بسازن؟ دکتر کورش جعفریان، متخصص تغذیه و رژیمای غذایی در همین رابطه به «جام جم» میگه: موضوع چاقی شکم بعد از ازدواج بیشتر در کشورای آسیایی و به خصوص در ایران دیده می […]