قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر

برای دانستن قیمت اسکرابر باید ابتدا ویژگی های آن را شناخت. دستگاه های اسکرابر با قابلیتی که در شستشو و نظافت سطوح دارند، جایگزین خوبی برای نظافت سنتی رستوران ها می باشند. این دستگاه های کف شوی به گونه ایی طراحی شده اند که فرآیند شستشو و خشک کردن کف را همزمان انجام می دهند و بر قیمت اسکرابر تاثیر می گذارد. قدرت مکش موتور بکار رفته در این اسکرابر ها به حدی است که عملا هیچ رطوبتی به جا نگذاشته و از نظر اصول بهداشتی کاملا مناسب برای استفاده در محیط های مختلف می باشند و بنابراین قیمت اسکرابر در رده های مختلف یافت می شود. استفاده از این دستگاه ها در محیط های پر رفت و آمد نه تنها هیچ گونه محدودیتی در دسترسی مشتریان به  نقاط مختلف سالن ایجاد نمی کند بلکه با ایجاد جلوه های بصری مناسب، احساس تمیزی و نظافت را به مشتریان منتقل می کند.

 

جاروی خیابانی

دستگاه های جاروی خیابانی دستگاه های مکانیزه صنعتی هستند که اساس کارکرد آن ها تشابه زیادی به شیوه های سنتی نظافت و استفاده از جارو در جمع آوری زباله ها دارند. این دستگاه ها با بهره گیری از برس های دیسکی دوار زباله ها و برگ های خشک را به قسمت میانی دستگاه سویپر هدایت کرده و با استفاده از چرخش برس غلطکی میانی زباله ها و برگ های خشک را به داخل مخزن هدایت می کنند. جاروی خیابانی بر اساس نوع هدایت به دو گروه سوییپر های دستی و سوییپر های خودرویی تقسیم می شوند. ابعاد سوییپر های خودرویی بزرگتر از ابعاد مدل های دستی بوده و شامل صندلی کاربر می باشند و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می کند. اما مدل های دستی فاقد صندلی بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه نظافت را انجام می دهد. پهنای نظافت جاروی خیابانی خودرویی به واسطه ابعاد بزرگترشان نسبت به نمونه های دستی بیشتر می باشد.

یک مطلب دیگر:
احتمال وجود بیگانگان در سیاره‌های خاموش

 

ترولی

به طور کلی ترولی نظافتی مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و آبگیر تی می باشد. استفاده از چرخ های مقاوم و دسته ارگونومیک  در ساختار این ترولی ها، حمل و نقل و جا به جایی آنها را تسهیل نموده است. بدنه این ترولی ها از مواد قابل باز یافت ساخته شده و از این رو سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. از دیگر ویژگی های ترولی نظافتی می توان به محفظه های تعبیه شده در بدنه ترولی به منظور نگهداری، حمل و نقل و دسترسی آسان به مواد شوینده و نظافتی اشاره نمود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *